سرویس اشتراک ویدیو ام پی فور

برای افزودن به لیست علاقه مندی باید وارد حساب کاربری شوید.

ورود به حساب کاربری

بستن

بله خیر

ام پی فور را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

قوانین ام پی فور

به سایت ام پی فور (Mp4.ir) خوش آمدید.سایت ام پی فور پلتفرمی رایگان برای اشتراک گذاری ویدئو می باشد و برای استفاده از این خدمات می بایست قوانین مربوط به این سایت را رعایت کنید. قوانین سایت به شرح زیر می باشد:

 

مسئولیت محتواهای بارگذاری شده در سایت mp4.ir به عهده منتشر کننده می باشد و سایت mp4 هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتواها ندارد؛ با این حال در صورت مشاهده محتوای نامناسب در سایت  شما می توانید در بخش "گزارش تخلف" اعلام کنید تا بررسی های لازم انجام پذیرد.

- محتواهای تبلیغاتی نمایش داده شده در سایت mp4.ir صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و سایت mp4.ir هیچ مسئولیتی در قبال کیفیت و صحت تبلیغات مربوطه ندارد.

 

* قوانین حق انتشار:

- کاربر می تواند محتوایی را که خودش تولید کرده یا صاحب امتیازش است را بارگذاری نماید.

- درصورتی که فرد محتوایی را بدون مجوز کپی رایت منتشر نماید با شکایت شخصی یا اعلام گوگل، این محتوا مسدود خواهد شد.

- اگر کاربر در طی 90 روز بیش از سه تخلف در قوانین کپی رایت و حق نشر داشته باشد حساب کاربری متخلف مسدود خواهد شد.

- اگر مالک محتوای منتشر شده در سایت mp4.ir هستید و مخالف انتشار آن در سایت می باشید، می توانید گزارش رعایت نکردن حق نشر را از طریق ایمیل (info@pishtaz.ir) برای ما ارسال نمایید تا ما بتوانیم به درخواست شما رسیدگی کنیم.

ارسال مدارک برای اثبات حق مالکیت ویدئو و احراز هویت لازم است و مدارک ارسالی شما نزد سایت mp4.ir محفوظ خواهد ماند.

 

* قوانین کاربری:

- برای استفاده از این سرویس باید حداقل 12 سال سن داشته باشید. با این حال، کودکان می توانند از وب سایت اختصاصی کودکان به نشانی kids.mp4.ir استفاده نمایند.

- در حفظ و نگهداری از نام حساب کاربری و رمز عبور کوشا باشید، تا افراد سودجو نتوانند با استفاده از اطلاعات کاربری شما  مشکل آفرین شوند.

- محتوای بارگذاری شده نباید دارای مفاهیم جهت گیری عقیدتی سیاسی، ترویج خشونت و بد رفتاری، موسیقی غیرمجاز، کودک آزاری و در کل مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد؛ در صورتی که این قوانین نقض گردد مسئولان سایت Mp4.ir می توانند آن را حذف و یا ویرایش نمایند.

•  با تکرار تخلف های ذکر شده، مسئولین سایت mp4.ir می‌توانند اقدام به حذف ویدئو مربوطه، مسدودی کانال، محدودیت در امکان بارگذاری کاربر متخلف و در نهایت حساب کاربری متخلف را برای همیشه مسدود کنند.

- از گذاشتن نظراتی که حاوی مفاهیم خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد خودداری کنید و در صورت مشاهده و گزارش تخلف، کاربر متخلف امکان گذاشتن نظر را نخواهد داشت.

- از انتشار محتوای تکراری در یک یا چند حساب کاربری به طور هم‌زمان خودداری کنید.

- برای جذب صحیح مخاطب و بازدید بیشتر ویدئوهای خود، عنوان و توضیحات و برچسب ویدئوها را مرتبط با محتوای بارگذاری شده انتخاب کنید.

 - با توجه به الگوریتم سایت mp4.ir ، اطلاعات مربوط به حساب کاربری و بازدید ویدئوهای شما در جهت بهبود ارایه خدمات سایت به شما استفاده می شود.

 

* قوانین کسب و کار:

کسب و کارها، برندها، و شرکت های رسمی می توانند با درخواست خود و ارسال مدارک لازم و احرازهویت به ایمیل (info@pishtaz.ir) کانال رسمی مربوط به خود را داشته باشند و از امکانات ویژه کانال رسمی در سایت mp4.ir استفاده نمایند.

 

* قوانین کانال های اشتراکی:

- کاربر می تواند محتوایی که خودش تولید کرده یا صاحب امتیازش (دارای مجوز رسمی) است را بارگذاری نماید.

- 10 درصد از مبلغ در نظر گرفته شده برای کانال های اشتراکی برای سایت mp4.ir می باشد.

- محتوای تولیدی می بایست طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

- هرگونه تخلف در سیستم پرداخت کانال و اشتراک، موجب حذف کانال اشتراکی و حساب کاربری متخلف از سیستم درآمدزایی می شود.

- مسئولیت محتوای بارگذاری شده به عهده منتشرکننده می باشد و سایت mp4 هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

- بارگذاری تعداد بالای ویدیوی تکراری به جهت بالا بردن تعداد ویدیو و بازدید در کانال اشتراکی تخلف محسوب می شود و موجب حذف کانال اشتراکی کاربر از سیستم درآمدزایی می شود.

- نوشتن عنوان، توضیحات و یا برچسب نامناسب برای ویدیو منجر به حذف کانال از سیستم درآمدزایی خواهد شد.

- در صورت عدم رعایت حق نشر صاحبان محتوا مانند فیلم های روز سینمای ایران، برنامه های تولیدی انحصاری پیشتاز و ... کانال از سیستم درآمدزایی حذف می شود.

- در صورتی که ویدیو شما کمتر از 5 دقیقه باشد، گزینه نمایش چند دقیقه رایگان اجرا نمی شود.